Hakkımızda

1996 yılında denizlide’de  kurulan zemiks ltd.şti  web tabanlı programlama ve birçok alanda ticaret de hızlı  ve gövenirlik  konusunda türkiyenin tüm şehirlerindeki firmalara hizmet sunmaktadır.

Web tasarımı ve ticaret  hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle internet üzeri satış yapan ve kurumsal kimliğini ön planda tutmaya çalışan firmalar ve internetten yeterli verim elde edemeyenler, kaliteli tasarımcılara ihtiyaç duyanlar bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, arama motorlarında kolayca bulunabilirlik, kolay gezinme, estetik,şık , güzel bir görünüm, özgün kodlama ve tasarımlarla beklentilere verdiğimiz cevaplar sayesinde tercih edilen firmalar arasına girdik.

 Uzman Kadro;

Alanında uzman ve güçlü kadromuzla talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap vererek websiteleri uzmanca hazırlarız. kodlama hatalarından arındırılmış ve seo’ya uygun yazılım yaparak arama motorlarında seo hizmetine ihtiyaç kalmadan çok rahat ilk sayfalarda yerinizi ayırıyoruz.

Misyonumuz;

Firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda ihtiyaç duyulan tüm alanlarda müşteri ihtiyacını maximum düzeyde karşılamaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermek hizmetimizin diğer bir bölümünü oluşturmaktadır.

Vizyonumuz;

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet haberciliğin  ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. İhtiyaçlara anında ve kalıcı çözümler üreterek teknoloji takip edip bize güvenen firmaları en son teknolojiyle buluşturmak işimizin en önemli bölümüdür.

Okuyucularımızın Memnuniyeti;

Hizmet sektörünün en önemli unsuru olan memnuniyet zithaber.com  vazgeçilmez bir ilkesidir. En çok değer ve önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Bizim kalitemizden ve hizmetimizden memnun olan okurlarımızın teşekkür ve beğeni yorumları bizi işimize daha çok bağlamaktadır.

Haberin Adresi Zıt Haber Hızlı Yeni Nesil Yayıncılık !

www.zithaber.com

 

COMMENTS

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0