Söz 40.bölüm fragmanı! Yavuz ve Bahar ayrılıyor…

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz 39.bölümde; ayrılmakta kararlı olan Bahar, geri dönülmez bir yola girecektir. Öte yandan Tim, Derman’ın yapacağı saldırıyı önlemek için iş başındadır. Söz son bölümün ardından, Söz yeni bölüm fragmanı ise merakla be
Söz 39.son bölümde; Derman birbirinden hain planlarına dur durak bilmeden devam ederken, Tim onu alt etmek için büyük mücadele verir. Müfit’i kaçırarak üzerine çalıştığı projeyi bir silaha dönüştürmeyi başaran Derman, Medusa planını bir adım daha öteye taşır, ki bu binlerce can alacak demektir. Diğer bir yandan Yavuz ve Bahar ayrılığın eşiğindeyken, Bahar’ın kararlı tavrı bu evlilik için son umutları da tüketir. Her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Söz son bölümün ardından Söz 40.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz 39.bölüm sonrasında yayınlanan Söz 40.bölüm ön izlemesi…

SÖZ 40.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
SÖZ 40.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerinde rol aldığı Söz 40.bölümü ile 3 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.
SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hafız komutasındaki Tim, Yavuz’un uyarısıyla cenaze törenine düzenlenen saldırıyı önlemeye çabalarken, Agah’ın sigorta şirketinden aldığı bilgi tüm gerçekleri su yüzüne çıkarır.

Derman, Medusa planını bir adım daha öteye taşıyacak bilgiye sahiptir artık. Bu bilgi aynı zamanda birçok masumu canından edecek bir saldırının fitilini ateşler. Müfit’i kaçırarak üzerine çalıştığı projeyi bir silaha dönüştürmeyi başaran Derman artık binlerce can alacak bir güce sahip olmanın eşiğindedir. Yavuz komutasındaki Tim, Derman’ın yapacağı saldırıyı önlemek için görevlendirilir.

Yavuz’un tüm çabalarına rağmen Bahar kararından dönmemekte ısrarcıdır. Bahar’ın yapmak üzere olduğu hamle, Yavuz ve Bahar’ın ilişkisini geri dönülmez bir yola sokacaktır.

admin

Zıt Haber Yeni Nesil Yayıncılık En Güncel

Bir cevap yazın