Diriliş Ertuğrul 112.bölüm 1.fragmanı! Kale elden gidiyor mu?

Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı heyecanlan beklenen Diriliş Ertuğrul 112.bölüm fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümüyle izleyenlerin yine nefesini kesecek olan Diriliş Ertuğrul’da neler olacak? İşte detaylar…
TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 112.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümünün ardından yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul’da neler olacak? “Kılıç hakkımızla fethetmeye kaleler almaya muktediriz evelAllah” diyen Ertuğrul bey yeni savaşın sinyallerini verdi. İşte Diriliş Ertuğrul 112.bölüm fragmanı ve tüm merak edilenler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 112.bölümü 28 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER

Günalp’in babasını öldüren Sadettin Köpek. Çünkü Günalp ile konuşmasında “Bende baban gibi Sultan Alaaddin’e hizmet ediyorum” diyerek Günalp Kılıçarslan’ı kandırarak emri altına alıyor.

Emir Sadettin Köpek Sultan olmak için her türlü alçaklığı yaptığını biliyoruz.

Ertuğrul Bey’in her seferinde dediklerinin çıkması Günalp’in çok kafasını karıştırmıştır. Sadettin Köpek Karacahisar kalesine Günalp’in yanına gelecektir.

Bununla birlikte Sadettin sayesinde Maria zindandan kurtulacaktır. Ama Maria’yı Ertuğrul bey kurtaracaktır. Ahmet tekfurun gözüne girdi. Maria’nın her hamlesini Ertuğrul’a bildirecektir.

Ertuğrul bey kaleyi Günalp Kılıçarslan’a teslim ediyor. Günalp, Emir Sadettin Köpeğe inanmaya devam eder ve tekfuru bırakır ve sulh anlaşmasına mührünü basar.

“Kılıç hakkımızla fethetmeye kaleler almaya muktediriz evelAllah” diyen Ertuğrul, uç beyliği ve kalenin elinden alınmasından sonra Sadettin’in peşine düşecektir.

admin

Zıt Haber Yeni Nesil Yayıncılık En Güncel

Bir cevap yazın